Administrativ ledelse

Rådmannen og kommunalsjefene er kommunens øverste administrative ledelse. De har totalansvar for hele organisasjonen. Kommunalsjefene har rådmannens fullmakter innenfor sine tjenesteområder.

Konst. rådmann Jane S. Aurlien
Telefon 47 85 78 80  
JaneShort.Aurlien@nordrefollo.kommune.no

Marit J. R. Kronborg, kommunalsjef Helse og mestring 
Telefon 92 02 07 38 
Marit.Kronborg@nordrefollo.kommune.no

Lene Jahren, konst. kommunalsjef Arbeid og inkludering 
Telefon 93 06 64 42  
lene.jahren@nordrefollo.kommune.no

Sten Tore Svennes, kommunalsjef Oppvekst og læring
Telefon 95 29 74 74  
Sten.Tore.Svennes@nordrefollo.kommune.no

Monica Lysebo, kommunalsjef Samfunn og bærekraft 
Telefon 91 64 78 48  
Monica.Lysebo@nordrefollo.kommune.no

Liv Karin Sørli, kommunalsjef Eiendom og bydrift 
Telefon 95 23 29 08
Liv.Karin.Sorli@nordrefollo.kommune.no

Anne Melsom, kommunalsjef Kultur og samskaping 
Telefon 99 23 29 88 
Anne.Melsom@nordrefollo.kommune.no

Ellen Wibe, kommunalsjef Økonomi og organisasjon  
Telefon 41 68 16 80  
Ellen.Wibe@nordrefollo.kommune.no

Stein Egil Drevdal, konst. kommunalsjef Digitalisering 
Telefon 99 70 04 04 
Stein.Egil.Drevdal@nordrefollo.kommune.no

Organisasjonskart

Administrativ organisering

Sist endret: 06.10.2020